Čo ponúkam
Hľadáte si nový byt, dom, pozemok alebo priestory pre Vašu firmu na presťahovanie sa?

Pri výbere bytu, domu alebo pozemku je veľmi dôležitý exteriér. Treba sa porozhliadnuť po blízkom a aj širšom okolí, lebo tie môžu výrazne ovplyvniť kvalitu energie, ktorá následne vstupuje do Vášho domu.

Je výborné sa obrátiť na poradcu, ktorý to vie zhodnotiť a následne zamerať. Ja Vám v tejto oblasti viem ponúknuť viacero techník, ktorými viem zhodnotiť najskôr makroregión, potom mikroregión a následne samotný dom alebo byt.

Pokiaľ hľadáte Váš vysnívaný pozemok pre Váš dom, v ktorom chcete spokojne nažívať značnú časť Vášho života, doporučujem Vám, poradiť sa vopred o vhodnosti pozemku. Veľmi rada Vám pomôžem vybrať ten najlepší a hlavne najvitálnejší pozemok, ktorý bude Vás a Vašu rodinu podporovať vo všetkých oblastiach Vášho života. Od vhodnosti pozemku záleží veľmi veľa. V súvislosti s pozemkom robím zhodnotenie exteriéru, zameriavam odkiaľ prichádza hora a voda, poprípade v meste analyzujem okolité križovatky a domy.

Techniky, ktoré používam vychádzajú zo starých čínskych učení a pri akejkoľvek nehnuteľnosti je práve exteriér to najpodstatnejšie. Energia, ktorá vstupuje zvonku do Vášho domu alebo paneláku musí byť vitálna, aby následne mohla vyživovať Váš celý dom.